ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ
1. Існує дві основні моделі лідерства: харизматична й експертна. Харизматичне лідерство - це лідерство, побудоване на енергетиці, вмінні надихати, вести за собою. Експертне лідерство засноване в першу чергу на знаннях, коли керівником стає найкращий фахівець - аналітик, експерт, здатний розв'язати практично будь-яку складну проблему.
2. У менеджменті сформовано моделі лідерства: трансакційне лідерство - це стиль лідерства, за якого лідер домагається виконання поставлених завдань від своїх послідовників через метод «батога і пряника»; трансформаційне лідерство посилює мотивацію, моральний дух і продуктивність послідовників за допомогою різних механізмів.
3. Відповідно до моделей лідерства виділяють певні лідерські стилі: авторитарний, демократичний, відсторонений. консервативний стиль, ініціативний, інструментальне лідерство, емоційне лідерство.
4. Наукові теорії, що стосуються гендерного вивчення менеджерів: домінування гендерного фактора над лідерською позицією; домінування лідерської позиції над гендерним фактором; рівноцінність гендерного фактора та лідерської позиції.
5. Інтелектуальний складник у менеджменті також є вагомим чинником досягнення мети діяльності. Розрізняють: соціальний інтелект - це здатність людини правильно розуміти свою поведінку і поведінку інших людей у суспільстві; емоційний інтелект - це різновид соціального інтелекту, і він визначається як сукупність найрізноманітніших здібностей, які забезпечують можливість успішно діяти в будь-яких ситуаціях.
6. Інтелектуалізація менеджменту - це процес набуття і використання підсистемами менеджменту підприємства нових
якостей, виражених у нормах управління (законах, закономірностях, принципах) та категоріях менеджменту, які базуються на максимізації впровадження системних знань і вмінь, зростанні інтелектуального капіталу, динамічній інтелектуальній активності персоналу, інтелектуально- інформаційних технологіях, найповнішому залученні особистісного й сукупного інтелекту до збільшення ринкової вартості підприємства.
Еще по теме ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ:
- Розділ 1. Поняття та предмет римського приватного права
- Розділ 2. Джерела римського права
- Розділ 3 . Особи
- Розділ 4. Сімейне право
- Розділ 5. Захист прав. Позови
- Розділ 6. Загальне вчення про речове право
- ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ
- ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ
- ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ
- ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ
- ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ
- ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ
- ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ
- ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ